Sık Sorulanlar

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Adresgo Nedir ?

Adresgo, Türkiye genelinde  firma rehberi hizmetleri sunan bir reklam şirketidir. Hizmetlerimiz tamamen internet üzerinden olup reel alanda herhangi bir faaliyetimiz bulunmamaktadır.

Nasıl Firma Ekleyebilirim?

Adresgo veri tabanına firmanızı eklemek için dilerseniz ONLİNE BAŞVURU sayfamızı kullanabilirsiniz. Veya adresinize bir temsilcimizi yönlendirip veri girişinizi yapmanızı sağlayabiliriz.

Sözleşme Fesh Bedeli Var mı?

Kullanıcıdan kaynaklı sorunlar durumunda Adresgo, ödenen parayı iade etmez. Ancak anlaşmalı olarak feshedilen sözleşmelerde, müşteri ile ortak karar alınır.

Ücretli Üyeliğin Faydaları Nelerdir ?

Ücretli üyeliğin en büyük avantajları; ürün, haber, resim, menü, proje ve web sitesi içerikleri vs.. gibi birçok alanda sınırsız ve daha yüksek limitlerle ekleme imkanıdır. Bunun yanı sıra; en büyük avantajı da, kendi şehir fırsatlarınızı oluşturabileceğiniz ve tamamen adresgo.com panelinizden size özel bir yönetim sistemine sahip olacak olmanızdır..Ayrıca, üyelik paneli içerisinde kullanacağınız her özellik için açıklayıcı yazı ve videolar yer almaktadır. Takıldığınız yerlerde de sürekli çağrı merkezimizden veya mail yolu ile yardım isteyebilirsiniz.

Destek Alabilirmiyim ?

Firmamızın uzman kadrosu her zaman yanınıza. Her türlü ihtiyaç ve sorunlarınızda, iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından veya iletişim formumuz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Kullanıcılar Firmamı Nasıl Bulacak ?

İnternet kullanıcıları,ve mobil uygulamalarımız sayesinde firmanızı arama motorları üzerinden bulabileceği gibi, adresgo.com adresinde arama yaparak da bulabilir.

Firmam öne çıkan firmalarda nasıl gözükecek?

Sitemizin sağ üst köşesindeki GİRİŞ YAP yazan kısma tıklayarak hesabınıza girmelisiniz. Karşınıza çıkan ekranda firmanızın sağ kısmında yer alan YÖNET butonuna tıklayarak REKLAM BAŞVURUSU butonuna tıklayıp kaç ay boyunca öne çıkan firmalarda kalmak istediğinizi seçip SİPARİŞ VER butonuna tıklayınız. Siparişiniz sisteme düştükten ve ödemeniz onaylandıktan sonra sayfanız öne çıkan firmalar arasında görünmeye başlar.